Soundtracks.pl - Muzyka Filmowa

Szukaj w:  Jak szukać?  Aby otrzymywać świeże informacje o muzyce filmowej, podaj swój adres e-mail:Zapisz

Newsy ze świata rarytasów muzyki filmowej!

14 Grudzień 2002, 23:21

Koniec roku to tradycyjnie gorący okres dla kolekcjonerów rarytasów muzyki filmowej, związane jest to z wydawaniem przez studia filmowe materiałów promocyjnych dla członków Akademii Filmowej. Materiały te czyli płyty CD z oryginalna muzyka filmową, CD - romy zawierające materiały promocyjne, czy płyty DVD od czasu do czasu trafiają na aukcje ebay gdzie sprzedawane są czasami po bardzo wysokich cenach. W tym roku oczywiście jest podobnie!W tym tygodniu na giełdę trafiły trzy bardzo ciekawe pozycje. Pierwsza z nich to Red Dragon promocyjna wersja składająca się z 3 płyt:
CD 1 - 27 tracks 65:10, CD 2 - 22 tracks 50:54, CD 3 - 40 tracks 71:31. Ponad 180 minut muzyki instrumentalnej pochodzi z sesji nagraniowej do filmu, cena za jaka sprzedano ten score to 609,99$ Czy warto było? Hmmm..........dla kogoś kto ma dużo pieniędzy na pewno tak.

Następna płyta to promocyjne wydanie oryginalnej ścieżki dźwiękowej skomponowanej przez Alana Silvestri do filmu rysunkowego LILO & STITCH, 11 tracks 28:17, płytę sprzedano za 255$. Ostatnia z perełek o której warto wspomnieć to score Hansa Zimmera do filmu SPIRIT - Stallion of the Cimarron, 7 tracks 21:00, którą sprzedano za 270$

Rarytasy są w cenie i jak widzicie nie brakuje kolekcjonerów, którzy zapłacą czasami naprawdę duże pieniądze za kilka utworów na płycie CD :-)

Fixed:

hehehe a w polsce za kolekcjonera uwaza sie tego ktory ma orginalne plyty , wszyscy kupuja piraty.


Soundtracks.pl

© 2002-2024 Soundtracks.pl - muzyka filmowa.
Wydawca: Bezczelnie Perfekcyjni