Soundtracks.pl - Muzyka Filmowa

Szukaj w:  Jak szukać?  Aby otrzymywać świeże informacje o muzyce filmowej, podaj swój adres e-mail:Zapisz

PREMIERA SUPERHEROES IN CONCERT PRZENIESIONA Z WROCŁAWIA DO KRAKOWA!

07 Kwiecień 2017, 23:00

Na prośbę organizatorów wydarzenia Superheroes in concert informujemy, że światowa premiera koncertu, który miał odbyć się we Wrocławiu, zostaje przeniesiona i odbędzie się 29.04.2017r. w TAURON Arenie Kraków. O szczegółach przeczytacie poniżej w informacji prasowej.

Koncert planowany na 22.04.2017r. w Hali Stulecia we Wrocławiu w związku z brakiem gwarancji dostarczenia odpowiedniej ilości i jakości gogli VR (przez jednego z producentów) nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. Pracujemy nad nową datą dla koncertu we Wrocławiu, lecz w chwili obecnej z uwagi na brak konkretnego terminu, ma on status koncertu odwołanego.

Pragniemy poinformować, że bilety zakupione na koncert we Wrocławiu mogą zostać wymienione na bilet na koncert 29.04.2017r. w Krakowie bez żadnych dodatkowych kosztów. Dodatkowo, aby wynagrodzić niedogodności związane z odwołaniem koncertu wrocławskiego, do każdego biletu, który zdecydują się Państwo wymienić, dodajemy kolejny darmowy bilet. Wszystkie bilety zachowują tę samą kategorię cenową.

W celu wymiany prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta bileterii Eventim. Przeprowadzi on Państwa przez ten krótki i łatwy do zrealizowania proces. Kontakt pod adresem email info@eventim.pl lub numerem telefonu +48 22 591 83 83. Wymiana będzie realizowana do dnia 20.04.2017r.

Posiadacze biletu mają także prawo do 100% zwrotu. Zwroty realizowane są w miejscach zakupu biletów.

Bilety zakupione drogą internetową -> kontakt info@eventim.pl lub +48 22 591 83 83

Bilety zakupione w punktach stacjonarnych -> prosimy o udanie się do danego punktu sprzedaży wraz z biletami oraz paragonem.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i liczymy na Państwa obecność na Superheroes in concert 29.04.2017 w TAURON Arenie Kraków.
Nie ma jeszcze komentarzy. Skomentuj jako pierwszy!


Soundtracks.pl

© 2002-2024 Soundtracks.pl - muzyka filmowa.
Wydawca: Bezczelnie Perfekcyjni