Soundtracks.pl - Muzyka Filmowa

Szukaj w:  Jak szukać?  Aby otrzymywać świeże informacje o muzyce filmowej, podaj swój adres e-mail:Zapisz

BRIAN TYLER - "THE EXPENDABLES 3": NA 5 MINUT PRZED PREMIERĽ!

30 Lipiec 2014, 21:50


Sierpień będzie bardzo gorącym muzycznie miesiącem dla fanów Briana Tyler'a. W ciągu dwóch tygodni odbędą się premiery kinowe aż trzech dużych filmów z jego muzyką - Into The Storm , The Expendables 3 oraz Teenage Mutant Ninja Turtles. Jednocześnie równo z kinowymi premierami w sklepach ukażą się płyty z muzyką Tyler'a z tych produkcji.

Już 26 sierpnia będzie miała miejsce premiera ścieżki dźwiękowej do trzeciej części przygód "Niezniszczalnych" - THE EXPENDABLES 3 (polski tytuł filmu to NIEZNISZCZALNI 3, a jego premiera polska odbędzie się w kinach 15 sierpnia). Autorem muzyki jest BRIAN TYLER. Soundtrack zostanie wydany w dwóch formatach, w dwóch różnych terminach i przez dwie różne wytwórnie.

Muzyka do NIEZNISZCZALNYCH 3 została nagrana na wiosnę w Bratysławie w Slovak Radio Concert Hall, a wykonała ją Słowacka Narodowa Orkiestra Symfoniczna.  Brian Tyler w swoim studio w Los Angeles nagrywał również własne partie solowe na kilku instrumentach na potrzeby tej ścieżki dźwiękowej.

Muzyka z filmu zostanie wydana niezależnie na rynek europejski i amerykański. Na rynku europejskim album w nielimitowanej edycji na płycie kompaktowej i w formie cyfrowej ukaże się 1 września, a płytę wyda wytwórnia Silva Screen, która wydała również soundtracki z dwóch poprzednich części serii. Na rynku amerykańskim album w nielimitowanej edycji na płycie kompaktowej ukaże się 26 sierpnia nakładem doskonale znanej fanom muzyki filmowej specjalistycznej wytwórni La-La Land Records.

Edycje na Europę i USA będą różniły się przednimi okładkami, ale zawartość płyt będzie identyczna.

Poniżej przedstawiamy okładkę (wersji europejskiej) i listę utworów wydania:01. The Drop - 2:29
02. Lament - 2:00
03. Right On Time - 3:14
04. The Art Of War - 0:58
05. Stonebanks Lives - 5:27
06. Too Much Faith - 2:37
07. Late For War - 3:18
08. Descent Into War - 3:57
09. Bring You Luck - 1:55
10. Infiltrating The Block - 5:25
11. Threat Doubled - 2:29
12. Galgo's Grand Entrance - 0:29
13. Look Alive - 5:33
14. Package Secured - 2:55
15. We Were Brothers - 3:57
16. The Last Window - 2:04
17. Valet Parking Done Right - 3:26
18. Moral Chess Game - 2:02
19. Armored Freaking Transport - 6:02

Czas łączny - 60:10

Zachęcamy do przypomnienia sobie oficjalnego video-wywiadu z Brianem Tylerem i Sylvestrem Stallone oraz materiałem z sesji nagraniowej z pierwszych Niezniszczalnych, który w wysokiej rozdzielczości możecie obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube kompozytora:


Niezniszczalni 3 są ścisłą kontynuacją dwóch poprzednich części, które osiągnęły wbrew oczekiwaniom duży sukces kasowy na całym świecie (przeszło 550 mln $ wpływów). Sylvestrowi Stallone, sile napędowej trzech części Niezniszczalnych, po raz kolejny udało się zaprosić do współpracy grupę legendarnych gwiazd kina akcji, które wcześniej nigdy nie zagrały w jednym filmie. Nigdy wcześniej nie nakręcono filmu, w którym wystąpiła by taka plejada najważniejszych gwiazd kina akcji. W części trzeciej obok Stallone'a pojawią się m.in. Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Arnold Schwarzenegger, Harrison Ford, Antonio Banderas, Mel Gibson, Wesley Snipes i Robert Davi.

Poniżej prezentujemy również oficjalny plakat Niezniszczalnych 3 oraz finalny zwiastun:


Nie ma jeszcze komentarzy. Skomentuj jako pierwszy!


Soundtracks.pl

© 2002-2024 Soundtracks.pl - muzyka filmowa.
Wydawca: Bezczelnie Perfekcyjni