Soundtracks.pl - Muzyka Filmowa

Szukaj w:  Jak szukać?  Aby otrzymywać świeże informacje o muzyce filmowej, podaj swój adres e-mail:Zapisz

Album Roku 2007 - zwycięzcy!

16 Luty 2008, 13:48

Po raz trzeci już mamy przyjemność ogłosić, który soundtrack minionego został uznany za najlepszy w konkursie redakcji ?Soundtracks.pl? - ?Album Roku 2007?. Publikujemy także wyniki plebiscytu czytelników naszego portalu oraz nagrodzonych w towarzyszącym mu konkursie płytowym. Rok temu zarówno redakcja, jak i czytelnicy, za najlepszy soundtrack uznali ?Pchnidło?. Tym razem wybór redakcji i czytelników także się pokrył. Albumem Roku 2007 jest...Ostrożnie, pożądanie (Lust, Caution)

Alexandre Desplat
Przeczytaj recenzję albumu 
Redakcja Soundtracks.pl głosowała na zasadzie punktacji w skali 1-5:A tak głosowali czytelnicy:
Spośród wszystkich nadesłanych e-maili, rozlosowaliśmy pięciu szczęśliwców, którzy otrzymają zestawy soundtracków oraz odtwarzacze mp3. Przypomnijmy:

1 zestaw: Lost Souls (Jan A.P. Kaczmarek - płyta z autografem kompozytora), Lust, caution (Alexandre Desplat), Pirates Of The Caribbean: At Worlds End (Hans Zimmer), Ratatouille (Michael Giacchino), The Bourne Ultimatum (John Powell), Michał Lorenc & DesOrient (Michał Lorenc) + odtwarzacz MP3 1GB

2 zestaw: Lust, caution (Alexandre Desplat), Pirates Of The Caribbean: At Worlds End (Hans Zimmer), Ratatouille (Michael Giacchino), The Bourne Ultimatum (John Powell), Michał Lorenc & DesOrient (Michał Lorenc) + odtwarzacz MP3 1GB

zestawy 3-5: Lust, caution (Alexandre Desplat), Pirates Of The Caribbean: At Worlds End (Hans Zimmer), Ratatouille (Michael Giacchino), The Bourne Ultimatum (John Powell) + odtwarzacz MP3 1GB


Zestaw pierwszy otrzymuje: Krzysztof Sapeta, zestaw 2: Tomasz Szwarc, zestaw 3: Magda Tomaszewska, zestaw 4: Adam Kopaczewski i zestaw 5: Kamil Witkowski.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wszystkich zapraszamy do udziału w naszych kolejnych konkursach.Neimoidian:

Brawa dla zwycięzców i dla p. Desplata za wspaniałą muzykę (choć sam głosowałem na konkurencję ;) ).

scoreman:

Sam głosowałem na płytę spoza nominowanej piątki, ale gdybym miał się kierować sugestią redakcji, też głosowałbym na Desplata. Cieszę się z wyniku, bo obawiałem się, że na fali kolejnych nagród i wyróżnień zwycięży "Pokuta", która mnie nie przekonuje. Szkoda tylko, że w konkursie płytowym muszę obejść się smakiem... ;)

Mystery:

Ja tam wolę "Pokutę" ;) Szkoda, że nie będzie żadnego znaczka obok recenzji tego soundtracku choć może za tydzień będzie rozświetlał tam Oscar ;)

Radek B.:

Ja również stawiałem na "Pokutę", albo na "Ratatuj". Co do "Lust, Caution", to według mnie jako całość nie prezentuje się on tak dobrze...

Adam Krysiński:

Dla mnie scorem roku 2007 i tak są "Kryminalni", czy się to komuś podoba czy nie :P Werdykt z Desplatem na czele jest wg mnie sprawiedliwy, choć zaskoczony jestem, że tu wygrał.

Kamil Wolski:

Wreszcie sprawiedliwy werdykt! A nie cały czas ta "Pokuta" i "Ratatuj".

Łukasz Remiś:

Alexandre Desplat wyraził zadowolenie z wyróżnienia. Przesyła pozdrowienia i podziękowania dla wszystkich, którzy głosowali na jego kompozycje. W najbliższym czasie przeprowadzimy rozmowę z kompozytorem, która oczywiście pojawi się na naszych stronach.

jr:

Głosowałem na Desplata, ale powiem szczerze, że wówczas nie znałem jeszcze "Pokuty" i dziś z pewnością na nią bym zagłosował. Soundtrack Desplata jest świetny i z marszu go polubiłem, ale "Atonement" jest w moim odczuciu nieco oryginalniejszy i bardziej słuchalny poza obrazem.


Soundtracks.pl

© 2002-2023 Soundtracks.pl - muzyka filmowa.
Wydawca: Bezczelnie Perfekcyjni