Soundtracks.pl - Muzyka Filmowa

Szukaj w:  Jak szukać?  Aby otrzymywać świeże informacje o muzyce filmowej, podaj swój adres e-mail:Zapisz

Muzyczna Premiera: Dominik Kwaśniewski

25 Listopad 2006, 14:32

Kolejna premiera w Soundtracks.pl. Tym razem prezentujemy twórczość młodego kompozytora - Dominika Kwaśniewskiego. Ten pochodzący z Krakowa twórca w latach 1992-97 związany był z kabaretem "Piwnica pod Baranami", a od roku 1997 do chwili obecnej z krakowskim kabaretem "Loch Camelot". Jest autorem muzyki kabaretowej, teatralnej, a od niedawna próbuje swoich sił także w filmie.


Trzy utwory, które prezentujemy zostały stworzone do filmów będących aktualnie w produkcji.

Więcej informacji o autorze znajdziecie na jego stronie:
http://www.dominikkwasniewski.pl/


(Jeśli odtwarzacz "przycina" się, należy włączyć pauzę na kilka sekund)


magdab:

Pierwsza! ;) Więcej nie piszę bo wróciłam do domu i zasłuchana jestem w to co dostałam. :) Pozdrawiam serdecznie - dzięki!

magdab:

a do słuchaczy - no gość jest po prostu świetny w tym co robi - caly czas się zastanawiam, gdzie on był kiedy go nie było?????? ;)

oczarowana:

Tak mądrej muzyki dawno nie słuchałam...Niesie tyle emocji i prawdy,że zachwyca, jak wyjątkowo uważny obserwator mógł ją stworzyć. Mam nadzieję, że Polska Pana doceni (nie może być inaczej)...Zyczę sukcesów i siły. Podziwiam!

znajomy:

D..., wspaniałe możliwości, jesteś niedaleko...w pobliżu...poszukiwanie słońca, prawdy, która jest częścią rozbłyskającą w śród ciemności; prawdy, która przenika serce. Wyjść z pod cienia, stanąć patrząc w słońce przez zamknięte powieki; czuć ciepło, które jest najprawdziwsze. Zjednoczyć się, będąc częścią, tej prawdy. r.

Wojciech Z.:

Znam Dominika bardzo dobrze... znam także Jego możliwości. To wspaniały człowiek, o wielkim sercu do ludzi i wielkim sercu do muzyki. Jego kompozycje leczą, pomagają, dają wiele optymizmu... Pozdrawiam.

rytm:

strasznie kiepskie MIDI... mało oryginalna kompozycja... Ale życzę Panu powodzenia! Nie ma tu ciekawszych kompozytorów?

ewa:

Pan RYTM na muzyce sie nie zna, aż żal, że wypowiada sie na forum...Świetna muzyka, czekamy na następne kawałki.

ERNST:

A ja mam wrażenie, że komentarze (te pełne zachwytu) pisze jedno grono fanek, tudzież jedna fanka pod różnymi pseudonimami, bo zadziwiająco podobne są te wypowiedzi, a jedna krytyczna, spotkała się z dezaprobatą, a nawet z zaryzykowaniem stwierdzenia, że krytykujący nie zna się na muzyce. Najwyraźniej muzyka Kwaśniewskiego MUSI się podobać. To podobnie, jak z fanami Rubika - jak się komuś nie podoba, to jest głuchy i są nawet w stanie zaatakować.

Ania_1990:

Zapewniam Pana, że jestem inną osobą i również jestem zachwycona muzyką Pana Dominika. Podejrzewam, że przesłuchał Pan 2 bądź 3 utworów i ocenia go Pan po tych kilku minutach. Ja jednak zapewniam, że słyszałam o wiele więcej i "Bolero" uważam za perełkę polskiej muzyki. Innyc fanów pozdrawiam :)

.......:

priorytet :) nic dodać, nic ująć


Soundtracks.pl

© 2002-2022 Soundtracks.pl - muzyka filmowa.
Wydawca: Bezczelnie Perfekcyjni