Soundtracks.pl - Muzyka Filmowa

Szukaj w:  Jak szukać?  Aby otrzymywać świeże informacje o muzyce filmowej, podaj swój adres e-mail:Zapisz

Muzyczna Premiera: Adrian Konarski

24 Październik 2006, 16:51

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprezentować kompozycje młodego artysty z Krakowa - Adriana Konarskiego. Tym razem są to: "Istnienie-Nieistnienie" z filmu dokumentalnego "Śmierć z ludzką twarzą", który premierę będzie miał 28 października w HBO, w ramach cyklu "Bez cenzury". Ten czarno-biały dokument to opowieść o komercjalizacji śmierci. Przejmującą wokalizę w tym utworze wykonuje siostra kompozytora - Alina Konarska. Druga kompozycja to krótki fragment ze spektaklu "Mała Księżniczka", który w grudniu ponownie trafi na scenę wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol. Zapraszamy do przesłuchania.

Polecamy także oficjalną stronę kompozytora: http://www.adriankonarski.art.pl
Jeśli muzyka "przycina" się należy włączyć na kilka sekund pauzę.


Koper:

Całkiem, całkiem :) Choć, zwłaszcza pierwszy fragment, chyba wzorowany na podobnej muzyce Morricone. No, ale akurat wzorować się na Ennio to żaden wstyd. :)

Marecki:

Naprawdę nieźle, czuć potencjał. Jednak jak dla mnie za bardzo wyeksponowany wokal pani Aliny, częste modulacje głosu i zbyt zauważalne nabieranie tchu przyćmiło mi kompletnie warstwę instrumentalną. Dlatego drugi otwór jak dla mnie dużo lepszy niż pierwszy.

Ludi:

Dosyć ciekawe i w końcu coś polskiego! :]

Łukasz Remiś:

Mi natomiast utwór Istnienie-Nieistnienie przypomina odrobinę wokalizę z Dziewiątych Wrót, a do samego wokalu nie mam żadnych zastrzeżeń.

Maciej:

A moze to tak jest ze w filmie czasem niepokoj i dziwne nabieranie tchu ma znaczenie. Czasami mam wrazenie ze im bardziej cos dziwne, niespodziewane, zaskakujace, tym lepiej dziala niz jakis tam grzeczny klaszyczny spiew

grzegorz seweryn:

przepiękne utwóry - bardzo duża dawka emocji , przepiękna harmonia, wrazliwa i parafrazująca z harmonią Ennio Morriconne a 2-gim z Angelo Badalamentim. To komplementy oczywiscie. Jestem pod bardzo wielkim wrażeniem, bardzo lekko napisane, delikantne. Proponuje kompozytorowi uderzac poza naszą granicą - w kraju układów i buractwa ciezko się przebić. Zresztą do czego? jaki rynek? jakie filmy?


Soundtracks.pl

© 2002-2022 Soundtracks.pl - muzyka filmowa.
Wydawca: Bezczelnie Perfekcyjni