Soundtracks.pl - Muzyka Filmowa

Szukaj w:  Jak szukać?  Aby otrzymywać świeże informacje o muzyce filmowej, podaj swój adres e-mail:Zapisz

Wielka muzyczna premiera !! - Michał Lorenc

11 Kwiecień 2006, 18:53

Michał

Michał LorencW związku z rocznicą śmierci Jana Pawła II otrzymaliśmy liczne pytania na temat muzyki Michała Lorenca do filmów dokumentalnych o papieżu. Udało nam się namówić Michała na udostępnienie kilku utworów z filmu Ewy Świecińskiej - "Całopalenie", a także jednego utworu z filmu "Sługa" (który pierwotnie pochodzi z serialu "Wszystkie pieniądze świata"). Bardzo polecamy te wspaniałe kompozycje !!

Miło nam także powiadomić, że Michał napisał muzykę do 10-o odcinkowego serialu przyrodniczego "Saga o prastarej puszczy", prezentującego Puszczę Białowieską. Realizacja serialu ma się zakończyć w przyszłym roku, a jedna z części, opowiadająca o wilku, ma trafić na ekrany kin.


Całopalenie:

1. Magnificat za Dar Poezji - 1:30
2. Ojcze Nasz - 1:17
3. Całopalenie - 1:21
4. Całopalenie 2 - 6:53

Sługa:Wszystkie te utwory będą od dziś dostępne także na stronie Michała.

Adam Krysiński:

Piękna muzyka, podziękowania dla Michała!

Neimoidian:

Podziękowania również ode mnie za piękny prezent od Pana Michała. :-) Może kiedyś uda się wydać chociaż składankę z mało znanymi utworami, taka typu "moje Filmy 2". W dyskografi pana Lorenca jest tyle pięknych dzieł, które inaczej pewnie nie zostaną poznane.

chemik:

Przecudowna jest ta muzyka, najbardziej zależało mi na motywach z filmów dokumentalnych o papieżu Janie Pawle II. Motyw z Całopalenia - po prostu brak słów, chyba tylko Lorenc potrafi z takę łatwością pisać bardzo proste, od razu wpadające w ucho a zarazem tak piękne i poruszające utwory. Bardzo chciałbym aby wydano album lorenca z jego największymi dokonaniami[na myśli mam tu głównie muzykę z filmów dokumentalnych], no cóż, chyba tylko mogę sobie pomażyć...niestety... :{

Capoblanco:

Dziękuję serdecznie redakcji i Panu Lorencowi! Znakomita muzyka.

czaburaszka:

Muzyka Michała Lorenca jak zwykle zwala z nóg.Cymbały w "Całopaleniu" są genialne, a motyw z filmu "Sługa" uważam za jeden z najładniejszych utworów kompozytora.Wielkie podziękowania za udostępnienie tych fantastycznych nagrań. Zawsze jednak jest tak , że w miarę jedzenia apetyt rośnie. Najlepszym smakołykiem byłaby oczywiście płyta z niepublikowanymi utworami, ale póki co Mój głód zaspokoją (oczywiście nie na długo) jeszcze dwa motywy. Myślę tu o temacie z filmu "Zakład" (ile razy można odtwarzać go w głowie?) oraz o przepiękny temat na cymbały, który pierwotnie pochodzi chyba z filmu "Jak narkotyk", został on wydany również na płycie "Kolacja przy świecach", która była dodana do jakiejś gazety i tam nosi tytuł "Pieśń nad pieśniami". Osobiście twierdzę ,że gdyby płyta ta była w całości instrumentalna, czyli pozbawiona recytacji Michała Żebrowskiego byłaby znacznie ciekawsza, ale pewnie wtedy nikt nie chciałby jej wydać.Kończąc jeszcze raz chciałbym podziękować za tą piękną muzykę.

Anula:

DZIĘKI WIELKIE !!!

Malcolm:

Piękne, piękne, piękne...dziękuję!

Olek Dębicz:

Utwór z "Wszystkich pieniędzy świata" jest cudowny! Niezwykle wzruszająca muzyka na wysokim poziomie artystycznym. Dziękujemy!

Adam from Chybie:

Są takie nuty, które zostają w człowieku na całe życie. Temat z "Całopalenia", ten na cymbały, to takie właśnie nuty... Dziękuję Mistrzu!!!!

Łukasz:

Szukałem tych motywów ponad 2 lata...Ta mzyka jest genialna.

wzruszony:

najpiękniejsza muzyka jaką kiedykolwiek słyszałem. Szukałem od kiedy pierwszy raz zobaczyłem "wszystkie pieniądze świata".

Wojtek:

Dziękuję za tą wspaniałą muzykę :)

mad1972:

Naprawdę cudowna !!!! Dzisiaj pierwszy raz widziałem film Całopalenie i jak tą muzykę usłyszałem to powaliło mnie jak i film !!!Dziękuję!!!!!


Soundtracks.pl

© 2002-2022 Soundtracks.pl - muzyka filmowa.
Wydawca: Bezczelnie Perfekcyjni