Soundtracks.pl - Muzyka Filmowa

Szukaj w:  Jak szukać?  Aby otrzymywać świeże informacje o muzyce filmowej, podaj swój adres e-mail:Zapisz

Konkurs na recenzję muzyki filmowej!

17 Styczeń 2016, 23:25

Niejednokrotnie w komentarzach pod artykułami w serwisie oraz pod postami na facebooku dzielicie się swoimi spostrzeżeniami na temat ścieżek dźwiękowych recenzowanych przez nasz zespół. Aby dać Wam możliwość szerszej formy wypowiedzi oraz szansę wyboru tytułu, o którym chcielibyście napisać, ogłaszamy konkurs na recenzję muzyki do filmu!
REGULAMIN KONKURSU NA NAJLEPSZĽ RECENZJĘ


1. Organizatorem Konkursu jest serwis Soundtracks.pl.

2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

3. Zadanie konkursowe polega na napisaniu recenzji muzyki do wybranego filmu lub serialu.

4. Tytuł wybranego soundtracku jest dowolny, z wyłączeniem tych, które znajdują się już w Serwisie www.soundtracks.pl.

5. Rozmiar artykułu jest dowolny. Tekst musi jednak posiadać cechy recenzji (omówienie charakteru muzyki, ocena opisowa oraz podana w punktach: 0-5 na płycie i 0-5 w filmie).

6. Teksty należy przesyłać w pliku word na adres redakcja@soundtracks.pl wraz z podaniem imienia i nazwiska Autora recenzji. W temacie wiadomości powinno znaleźć się hasło: KONKURS. Mail powinien zawierać ponadto treść klauzuli o ochronie danych osobowych (patrz punkt 14. Regulaminu).

7. Termin przesyłania recenzji upływa 21 lutego 2016 o północy. (Termin przesunięty zostaje na dzień 28 lutego 2016 do północy.)

8. Spośród dostarczonych tekstów na drodze głosowania wyłonione zostaną najlepsze prace. W głosowaniu udział wezmą członkowie Redakcji.

9. Najlepsze teksty zostaną opublikowane nieodpłatnie na stronie www.soundtracks.pl w dziale "Recenzje", a ich Autorzy otrzymają możliwość publikowania kolejnych tekstów w Serwisie.

10. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 29 lutego 2016 roku na stronie www.soundtracks.pl. (Termin podania wyników przesunięty zostaje na dzień 7 marca 2016.)

 
11. Wyniki Konkursu są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie.

12. Osoby biorące udział w Konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych dla potrzeb przeprowadzenia Konkursu i ogłoszenia zwycięzców. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim i zostaną usunięte natychmiast po zakończeniu Konkursu.

13. Zwycięzcy Konkursu wyrażają ponadto zgodę na publikację swoich tekstów na stronie www.soundtracks.pl oraz na udostępnienie linków do nich za pośrednictwem profilu serwisu na facebooku oraz na Twiterze.

14. W Konkursie wezmą udział tylko te zgłoszenia, które zawierają klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb Konkursu, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Niecierpliwie czekamy na Wasze maile!

(A.J.)
Nie ma jeszcze komentarzy. Skomentuj jako pierwszy!


Soundtracks.pl

© 2002-2024 Soundtracks.pl - muzyka filmowa.
Wydawca: Bezczelnie Perfekcyjni