Soundtracks.pl - Muzyka Filmowa

Szukaj w:  Jak szukać?  
 
Aby otrzymywać świeże informacje o muzyce filmowej, podaj swój adres e-mail:Zapisz

"ARMY OF TWO: THE DEVILS CARTEL" - premiera ścieżki dźwiękowej

08 Marzec 2013, 18:50Już 26 marca będzie miała miejsce premiera ścieżki dźwiękowej do jednej z najbardziej wyczekiwanych gier roku - ARMY OF TWO: THE DEVIL'S CARTEL. Grę zilustrował muzycznie BRIAN TYLER. Jest to już kolejna - po Lego Universe, Need for Speed: The Run, Call of Duty: Modern Warfare 3 i Far Cry 3 - przygoda tego kompozytora w wysokobudżetowym świecie wirtualnej rozrywki.


Soundtrack z gry ARMY OF TWO: THE DEVIL'S CARTEL zostanie wydany w formie cyfrowej i będzie dostępny na platformie iTunes. Album wydaje wytwórnia E.A.R.S. EA Recordings.

Poniżej prezentujemy Wam okładkę wydania i listę utworów:01. Army Of Two: The Devil's Cartel - 3:31
02. Chronicle - 3:03
03. Fearless Crew - 2:11
04. Wide Awake - 2:43
05. Outskirts - 3:06
06. Raiding The Palace - 3:13
07. Nightfall - 2:45
08. Rising - 3:15
09. Covert Strike - 3:17
10. Into The Barrio - 2:37
11. Ghost Town - 3:47
12. Dust Unsettled - 4:50
13. Force Of Nature - 2:37
14. Isolation - 2:46
15. Outnumbered - 2:52
16. Into Combat - 7:01
17. End Game - 2:08

Czas łączny - 55:45

Francois Lafleur - szef działu odpowiedzialnego za oprawę audio-wizualną tej gry, w trakcie trwania postprodukcji udzielił video-wywiadu prestiżowemu branżowemu serwisowi GameInformer.

W rozmowie wypowiedział się na temat stylu muzycznego Briana Tylera i powodów zatrudnienia go do tego projektu, muzycznej rozpoznawalności kompozytora oraz brzmienia ścieżki dźwiękowej. Lafleur zaprezentował także jeden z głównych tematów muzycznych gry w wersji roboczej, skomponowany przez Briana Tylera. Cały video-wywiad znajdziecie w artykule pod TYM LINKIEM. Inne fragmenty muzyki możecie usłyszeć w zwiastunie gry, który prezentujemy na końcu tego artykułu. Polecamy!ARMY OF TWO: THE DEVIL'S CARTEL to trzecia część znanej serii trójwymiarowych strzelanin, skupiających się na dwuosobowej rozgrywce kooperacyjnej. Seria pojawiła się po raz pierwszy na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 w 2008 roku. Producentem gry jest kanadyjski oddział amerykańskiego studia Visceral Games. Deweloper jest świetnie znany graczom dzięki cyklowi horrorów sc-fi Dead Space.

Fabuła tej przeznaczonej dla dorosłych graczy gry przenosi nas do ogarniętego narkotykową wojną Meksyku. Główni bohaterowie to para najemników o przydomkach Alpha i Bravo, pracujących dla organizacji Tactical Worldwide Operations (T.W.O.). Zostają oni zrzuceni w sam środek walk pomiędzy rywalizującymi kartelami, a ich misja wymaga od nich bezkompromisowej brutalności i jest równie podejrzana jak interesy, które na co dzień prowadzą meksykańscy „handlarze śmiercią”, z którymi przyjdzie im się zmierzyć. Historia opowiadana jest za pomocą przerywników filmowych oraz dialogów odtwarzanych w trakcie zabawy.

Model rozgrywki nie odbiega dalece od tego do czego przyzwyczaiły nas inne popularne realistyczne strzelaniny. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Konstrukcja poziomów zachęca nas do tego, by wyszukiwać jak najbezpieczniejsze pozycje lub osłony, chroniące przed ostrzałem. Dłuższe wystawienie się na ogień nieprzyjaciela kończy się prawie zawsze szybką i bolesną śmiercią. Równie ważna jak orientacja w terenie jest współpraca z towarzyszącym nam partnerem, który w trybie singleplayer kontrolowany jest przez komputerowe AI. Często musimy koordynować akcje i osłaniać nawzajem swoje plecy.

Prawdziwa zabawa zaczyna się jednak w trybie kooperacji z drugim żywym graczem, wokół którego została zaprojektowana cała gra. Z towarzyszem możemy grać lokalnie (na podzielonym ekranie) jak i za pośrednictwem internetu. Co ciekawe, twórcy udostępnili system, pozwalający na pełną indywidualizację wyglądu i uzbrojenia bohaterów. Sprawia to, że grając w sieci rzadko spotkamy identyczną postać.

Grę napędza silnik Frostbite 2, wykorzystywany przez hitowego Battlefielda 3. Zapewnia on nie tylko lepszą jakość obrazu, ale pozwala także na daleko idącą destrukcję otoczenia oraz inne triki i efekty graficzne, które dotychczas były nieobecne w serii.

Premiera światowa gry odbędzie się 26 marca. Polska premiera przewidziana jest na 29 marca.

OFICJALNY ZWIASTUN ARMY OF TWO: THE DEVIL'S CARTEL
(tylko dla widzów dorosłych)


[źródło - materiały prasowe dystrybutora]

PRZECZYTAJ TAKŻE:Nie ma jeszcze komentarzy. Skomentuj jako pierwszy!


Soundtracks.pl

© 2002-2019 Soundtracks.pl - muzyka filmowa.
Wydawca: Bezczelnie Perfekcyjni