Soundtracks.pl - Muzyka Filmowa

Szukaj w:  Jak szukać?  Aby otrzymywać świeże informacje o muzyce filmowej, podaj swój adres e-mail:Zapisz

BARTOSZ CHAJDECKI - "CZAS HONORU": NA 5 MINUT PRZED PREMIERĽ!

16 Listopad 2010, 00:35
Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w miniony weekend zakończyły się finalne prace nad wydaniem długo oczekiwanej, fantastycznej ścieżki dźwiękowej autorstwa Bartosza Chajdeckiego z jednego z najpopularniejszych i najgłośniejszych polskich seriali ostatniego dziesięciolecia - "CZAS HONORU".

Prawie dwa lata naszych starań, prawie rok długiej i wspólnej pracy Polskiego Radia S.A., portalu Soundtracks.pl, Telewizji Polskiej S.A., Akson Studio i przede wszystkim samego Kompozytora - zaowocowały wydaniem płyty z muzyką, której jakość i walory artystyczne będzie można ocenić już od weekendu 26-29 listopada, bo w tych dniach płyta pojawi się w sklepach w całej Polsce w cenie ok. 30 zł.


Album wydany został przez "Polskie Radio S.A. - Agencję Fonograficzną" w ścisłej współpracy z portalem "Soundtracks.pl". Sponsorem płyty jest firma "Siłownie Wiatrowe S.A."


01. Czołówka - 1:34
02. Ucieczka - 5:05
03. Polonez - 3:57
04. Łapanka - 3:26
05. Egzekucja - 2:51
06. Warszawa - 3:56
07. Getto - 3:45
08. Niepokój - 5:13
09. Pogoń - 4:25
10. Okupacja - 3:28
11. Miłość - 2:53
12. Oczekiwanie - 3:01
13. Zagrożenie - 3:25
14. Wojna - 2:47
15. Spotkanie - 4:13
16. Czas honoru - 5:38


Na płycie znalazło się 60 minut pięknej muzyki Bartosza Chajdeckiego, zebranej w 16 utworów. Materiał na płytę wybrał Adam Krysiński i Urszula Chajdecka. Do albumu dołączono 16-stronicową książeczkę, w której znajdziemy bardzo obszerny wywiad z kompozytorem (będący uzupełnieniem naszego wywiadu-rzeki) oraz 2-stronicowe słowo od kompozytora na temat sytuacji polskiej kultury w naszym kraju i jego specjalne podziękowania dla nabywcy płyty.


Muzykę wykonuje orkiestra "B.A.Ch Film Ensamble" oraz chór "B.A.Ch Film Voices" pod batutą Piotra Sułkowskiego. Jednym z najważniejszych solistów na płycie jest uznany pianista - Konrad Mastyło. Orkiestracje całej muzyki przygotował sam kompozytor, a realizatorem nagrań był Michał Woźniak.Już teraz zapraszamy Was do zapoznania się z naszą recenzją tego albumu oraz ze znajdującymi się tam premierowymi i obszernymi fragmentami z wszystkich utworów z płyty!
"Czas honoru"
był prawdopodobnie najbardziej oczekiwaną na wydanie polską ścieżką dźwiękową ostatnich lat. Setki maili, próśb i internetowe petycje fanów o wydanie tej muzyki nie pozostały obojętne. I tak, po prawie 3 latach emisji serialu i po wielkim  nakładzie pracy sztabu ludzi, fani będą mogli zapoznać się z tą muzyką na płycie.Zapraszam też do przypomnienia sobie naszego ekskluzywnego wywiadu-rzeki z  kompozytorem :


W imieniu swoim oraz Redakcji portalu "Soundtracks.pl" chciałbym w tym miejscu złożyć podziękowania wszystkim Osobom, które przyczyniły się do wydania płyty z muzyką z tego filmu.


Dziękuję za zainteresowanie tym projektem i pomysłem, za udzielone mi zaufanie i wsparcie oraz za miłą i długotrwałą współpracę. Serdeczne podziękowania składam na ręce:


Pana Witolda Paska - dyrektora Agencji Fonograficznej Polskiego Radia S.A.
Pana Michała Kwiecińskiego - producenta wykonawczego serialu (Akson Studio)
Pani Małgorzaty Górzańskiej - producenta serialu (TVP)
Pana Wojciecha Romaniszyna - sponsora płyty (Siłownie Wiatrowe S.A.)


Szczególne podziękowania składam dla: Magdaleny Najmoły (Polskie Radio S.A.), Jarosława Stefaniuka (Polskie Radio S.A.) oraz Tadeusza Kuczyńskiego (Tworze.com), Michała Woźniaka i dla Pani Urszuli Chajdeckiej.Bartkowi dziękuję za muzykę, inspirację i zaufanie.


Adam Krysiński
adam@soundtracks.pl


SPONSOR PŁYTY :


Czołówka trzeciego sezonu serialu, którego emisja w TVP powoli dobiega końca:


Olo:

W jakich sklepach będzie można kupić płytę??

Fanklub CzH:

Na pewno w Empiku

Adam Krysiński:

Płytę będzie można dostać we wszystkich dużych sklepach sprzedających płyty muzyczne - Media Markt, Saturn, Empik, Music Corner, Real, itp, oraz oczywiście w sklepach internetowych typu Merlin, Stereo, Amazonka czy Polskiego Radia i wielu innych.

karolaaa:

super. w końcu się doczekałam, mam nadzieję, że się nie zawiodę :0

Marta:

Bardzo fajnie. Absolutne "must have", kupię :)

edyta:

coś niesamowitego! nareszcie! dziekuemy! :)

mateusz:

ma ktoś już ta płyte?

Adam Krysiński:

Płyta już rano pojawiła się w sieciach Media Markt i Saturn (29,99 zł). Od jutra będzie w Empikach.

mateusz:

a czy mozna wiedziec co to za piosenka podczas 12 odcinka kiedy dziewczyna rodzi na pawiaku? jest przepiękna...


Soundtracks.pl

© 2002-2024 Soundtracks.pl - muzyka filmowa.
Wydawca: Bezczelnie Perfekcyjni